TEMMUZ 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI

#GökyüzündeOlanlar

 

Temmuz 2020 için 12 burcun yorumunu sizler için özetledim… Burç yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzu da okumayı ve dikkate almayı unutmayın… Sevgilerimle…

 

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Haziran ayında yardımını gördüğünüz insanlar, yaptıkları yardımları yüzünüze söyleyip sizi kırmış olabilirler. Nankör insanlara dayanamıyor olmanız, 12 Temmuz’dan itibaren kesin kararlar alarak bu insanları çevrenizden uzaklaştırmanız için iyi bir fırsat! 12 Temmuz’dan sonra kendinizi güçlü hissetmeniz, alışveriş eğiliminde olmanıza neden olacaktır. Aralık ayına kadar bu para harcama isteğiniz devam edecek. 2021’i borç ödeyerek geçirmemek için kredilerden ve kredi kartlarından uzak durun. Temmuz ayının en kıskanılan burcusunuz.

 

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

İkili ilişkilerinizde Temmuz ayının ilk haftasında kendinizi yalnız hissedip depresyona girme eğiliminde olabilirsiniz. Söylediğiniz beyaz yalanları önemsiz olarak görebilirsiniz. Bu ay kimseden bir şey saklamayın. Çok kısa bir sürede sakladığınız her şeyin ortaya çıkacağına emin olabilirsiniz. Kırılgan olmanız, insanların da sizin gibi olduğu anlamına gelmez. Her şeyi olduğu gibi anlatın insanlara, sizi anlayacaklardır… “Temmuz’un ortasında nasıl grip oldum” diye şaşırmamanız için kendinize dikkat edin; solunum yollarınız bu ay oldukça zayıf…

 

İKİZLER (22 Mayıs – 22 Haziran)

Temmuz ayına düşük enerjili ve huzursuz girebilirsiniz. Son aylarda yaşadığınız kırgınlıklar, ailedeki baba, erkek kardeş, abi gibi erkek figürleriyle yaşadığınız sorunlar 20 Temmuz’dan itibaren çözülüyor. Kalbinizi onarılması zor yaralar açılmış gibi hissetmeniz, bu barışmalara engel olabilir; herkesin aynı dereceden merhametli olmasını, duygularını göstermesini bekleyemezsiniz… 20 Temmuz sonrası için ailenizdeki erkeklere daha yapıcı yaklaşın; bu iyileştirici etkiyi önümüzdeki birkaç ay yakalamanız zor olabilir. Omurga rahatsızlıklarına dikkat edin; bel ve boyun bölgeniz düşük enerjili, fıtıklara dikkat!

 

YENGEÇ (23 Haziran – 22 Temmuz)

Temmuz ayının iyileştirici etkisi en çok Yengeçlere iyi gelecek. Geçtiğimiz ay, hiç olmadığı kadar kendinizi huzursuz hissetmiş olabilirsiniz. Temmuz’un ilk haftasını atlattınız mı, düzlüğe çıkıyorsunuz. Huzurunuz da neşeniz de 12 Temmuz’dan başlayarak yavaş yavaş yerine gelmeye başlayacak. Son 1 – 1,5 yılda hayatınızdan çıkartmış olduğunuz insanları özlemeye başlayıp affetme eğiliminde olabilirsiniz; bu insanlarla yaşadıklarınızı, hayatınızdan neden çıkarttığınızı unutmayın lütfen; affetmek iyidir ama pişman olacağınız geri dönüşler ve barışmalar yaşamamak için, gündüz saatlerinde iyice düşünün (geceleri düşünmek, hava karardıktan sonra daha duygusal olacağınız için size göre değil)…

 

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Çıkarcı değilsiniz, insanlara gereğinden fazla iyi davranmayı menfaatçilik olarak görüyorsunuz ama 16 – 26 Temmuz arası, bulundukları il dışına seyahat etmeyi planlayan aslanlar için biraz susmaları gereken bir dönem… Aklınıza ilk geleni her zamanki gibi açık yüreklilikle söylerseniz seyahatlerinizde huzursuzluklar ve aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

 

BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Haziran ayını üşengeç, boşluktaymış duyguları ile geçiren Başaklar için Temmuz ayı enerji bombası gibi geliyor. Spor yapmayı, zayıflamayı, dış görüntüsünde değişiklik yapmayı planlayanlar için 12 Temmuz sonrası için tam zamanı diyebiliriz. Ailenizde ve yakın çevrenizde eğitimle ilgili sizden destek almak isteyenleri yalnız bırakmayın, başarılarının anahtarı sizin vereceğiniz destek ve moralde olacak. Görme ile ilgili sorunlar yaşayabilir, göz nezlesine yakalanabilir ya da gözlerinize mikrop kapmasına neden olabilirsiniz. Gözlerinizi çok temiz tutun; uzun süredir gözlerinizle ilgili sorunlar yaşıyorsanız sorunun büyüme ihtimali var, bu ay içinde doktora gitmeyi ihmal etmeyin.

 

TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)

Son 1 yıldır eviniz, otomobiliniz, kariyerinizle ilgili çözemediğiniz ya da kararsız kaldığınız, size artık yük olan konular bu ay olumlu bir şekilde çözülüyor. Sigara, nargile, puro gibi tütün ürünleri ya da alkol kullanan ama bu alışkanlıklarından kurtulmak isteyen Teraziler, hiç olmadıkları kadar 20 Temmuz sonrası kendilerini güçlü hissedecekler. 20 Temmuz’da bu bağımlılıklarınızdan kurtulmak için adım atarsanız, bu güçlü etkilerin Aralık ayının ilk günlerine kadar sizi destekleyeceğine emin olabilirsiniz; tam sırası!

 

AKREP (23 Ekim – 21 Kasım)

Son birkaç aydır hayatınıza para girişiyle, para kazanmanızla ilgili düşündüğünüz, ailece belki de çözüm bulamadığınız sorunlar 12 Temmuz sonrası çözülüyor… Babasıyla ya da babası hayatta olmayan Akreplerin hayatlarındaki bir baba figürü ile, büyükleriyle yaşadığı yanlış anlaşılmalar geçtiğimiz ay kendilerini zor durumlara sokmuş olabilir; 20 Temmuz sonrası ailece huzura kavuşacaksınız. Sinir sisteminize ve gerginliklere dayalı uyku bozuklukları yaşayabilirsiniz; önemli konuşmaları ve tartışmaları, 12 Temmuz’a kadar akşam saatlerinde yapmayın.

 

YAY (22 Kasım – 21 Aralık)

Dostlarınıza destek oldunuz, ailenize destek oldunuz; sağlık sorunlarıyla ve maddi dertleriyle son aylarda çok sıkıldınız ama bu ay Yay burçları için ortaya çıkan olumlu etkilere sizin de destek olmanız gerekiyor. Sevdiklerinizi umursamayın demiyorum ama kendinizi de umursayın lütfen. 12 Temmuz’a kadar kendinize de zaman ayırmaya başlarsanız sizler için 2020 sonuna kadar her şey daha iyi gidecek. Midenizle ilgili problemler yaşayabilirsiniz; yediklerinize dikkat edin.

 

OĞLAK (22 Aralık – 21 Ocak)

Bu ay Oğlak burcunda gerçekleşen ay tutulmasından en fazla etkilenecek burç tabii ki sizsiniz! 18 Haziran’dan itibaren çalışan Oğlakların iş hayatlarında yaşadıkları sorunlar, çalışmayan Oğlakların ise iş bulma sorunları; 12 Temmuz sonrasında çözülecek. Senenin başından beri yaşadığınız, çevrenize karşı kendinizi anlatamadığınızı düşündüğünüz, bu nedenle de huzursuz olduğunuz duygular, Temmuz ortasından itibaren aklınızdan çıkacak. Sene sonuna kadar, 2020’nin ilk yarısında yaşadığınız huzursuzluklara siz de şaşıracak ve başka bir hayat yaşıyormuş gibi huzurlu olacaksınız.

 

KOVA (22 Ocak – 19 Şubat)

Sizin ya da hayat arkadaşınızın, uzun süredir sağlıkla ilgili bir sorunu olabilir. Bu sorun Temmuz ayının ilk haftasında gündeme gelebilir; tekrar doktora gitmeniz, tekrar bazı kontrol ve testlerin yapılması durumları ortaya çıkabilir… 16 Temmuz’dan sonra sağlıklı günler sizi ya da hayat arkadaşınızı bekliyor. Kendinizi son birkaç aydır yalnız, duyguları körelmiş gibi hissediyordunuz… Temmuz ayının ikinci yarısı duygularınıza da iyi gelecek. Bu ay içerisinde büyük alışverişlerden, borç almaktan, bankalardan kredi almaktan uzak durun.

 

BALIK (20 Şubat – 20 Mart)

Son bir yıldır emek verdiğiniz ortak işler, hayatınızda olup olmamasına bir türlü karar veremediğiniz arkadaşlarınız, bunların kafanızda yarattığı huzursuzluklar Temmuz ortasından itibaren son buluyor. Şunu unutmayın ki, Balıkla anlaşamayan bir insan kolay kolay başka insanlarla da anlaşamıyordur. Kendinizi yalnız hissetmeye başlayabilirsiniz. Temmuz sonlarına doğru bu yalnızlık duygunuz geçecek ama bu arada kafanızı dağıtacak bir uğraş edinmeye bakın… Bol bol su için; böbrek rahatsızlıkları kapınızda olabilir…